(044) 221-29-08
(097) 923-55-95

Гарантійні зобов'язання

Термін експлуатації паркету 40 років. Виходячи з того, що робоче тіло паркету складає 6 мм, це дозволяє зробити мінімум 5 шліфувань через кожні 8 років.

Гарантія з монтажу паркетних натяжних підлог становить 5 років. У перебігу зазначеного терміну всі роботи, пов'язані з натяжним механізмом, виконуються безкоштовно. Рекламації не приймаються при механічному пошкодженні покриття (вм'ятини, сколи, подряпини), що виникли в процесі експлуатації, а також при стиранні лакового або масляного покриття. Рекламації пов'язані з обставинами, не залежними від виробника і укладальників, не приймаються.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПОКУПЦІВ по догляду за підлогою:

  1. Підтримувати в приміщенні, де укладений паркет, кліматичні умови з відносною вологістю повітря близько 50% і температурою 18-22 градусів за Цельсієм.
  2. Ніжки рухливих предметів меблів (стільці) повинні мати спеціальні повстяні набивання або під ними повинні бути передбачені килимки.
  3. Не допускати інтенсивного попадання вологи на поверхню паркетної підлоги, наприклад, при відкритті вікон, як влітку, так і взимку, або при протиранні підлоги від бруду.
  4. Не проводити на поверхні підлоги, які-небудь механічні дії, здатні пошкодити паркет або його покриття.
  5. Всі види внутрішньої обробки приміщення, включаючи збірку і пересування меблів по підлозі, починати не раніше, ніж через 14 (чотирнадцять) календарних днів після закінчення робіт
  6. Покриття підлоги протираються м'якою ганчіркою, волосяною щіткою або пилососом.

    Невеликі забруднення і сліди від взуття видаляються добре віджатою ганчіркою

 


Виртуальный офис Компания «Экопол»HotStroy.info - строительство и ремонт