(044) 221-29-08
(097) 923-55-95

Деревина є класичним матеріалом для створення підлоги, яка випробувана часом . Дерев'яні підлоги абсолютно безпечні для здоров'я, оскільки деревина – це природний матеріал. Однак, пройшовши довгий шлях до наших днів, такі звичні покриття як дерев'яний масив або паркет, сьогодні представлені неймовірним різноманітністю на ринку технологічних рішень і матеріалів для створення цих покриттів.

Натяжний паркет

Природне бажання будь-якої людини - зручність, комфорт і естетика свого житла або офісу. Вельми принципове значення останнім часом набула і екологічність будівельних матеріалів. Тому спостерігається стійка тенденція звертати увагу на новітні рішення, що існують в даній сфері, нові будівельні технології та методи ремонтних робіт, а також на екологічну чистоту і натуральність використовуваних матеріалів.

Натяжний  паркет - це технологія настилу підлог, яка не так давно з'явилася у нашому будівництві і яка, завдяки своїм особливостям, володіє рядом переваг.

Головна ідея «натяжного паркету» полягає в тому, що тут відбулося злиття всього найкращого, що є в сучасних  покриттях підлоги

 1. Присутність натурального дерева товщиною 20 мм, це є велика довговічність при експлуатації.
 2. Завдяки сучасним технологіям, абсолютно новий метод укладання, який забезпечує більшу надійність, екологічність, а також демонтаж та монтаж в іншому приміщенні.

  Детальніше:
 • Відмінна звукоізоляція, за рахунок відсутності жорсткого кріплення до перекриття - підкладковий шар глушить шум, допустимо створюваний кроками.
 • Високий ступінь екологічності (дана технологія не застосовує фанеру, клей, лак та  інші хімічні продукти, що виділяють шкідливі речовини!), Тому «натяжний паркет» рекомендовано використовувати для спалень, дитячих кімнат, офісів  та інших житлових приміщень.
 • Розмір планок паркету оптимально розрахований, тому деформація деревини при зміні вологості в приміщенні зводиться до мінімуму.
 • Особливий вид кріплення (без застосування клею та інших жорстких конструкцій) залишає дерево «рухомим» і при зміні вологості дерев'яні рейки поглинають-віддають вологу, а вся площина підлоги відповідно незначно розширюється і стискається, не створюючи візуальних дефектів, таких як щілини.
 • Легкий монтаж і демонтаж (завдяки безклейовий укладанні) дозволяє швидко проводити збірку статі і при необхідності розбирати його для реконструкції або переносу в інше приміщення, тобто повторне використання!
 • Навіть маленькі приміщення будуть тільки вигравати при використанні пропонованої технології натяжного паркету - невеликі по ширині планки візуально збільшують, розширюють простір! Це прекрасне інтер'єрне рішення можна використовувати як для дому, так і в офісі

Обирайте натяжний паркет - підлога високих стандартів, якості і зручності експлуатації!


Виртуальный офис Компания «Экопол»HotStroy.info - строительство и ремонт